Zwycięstwo !

Spotkanie pomiędzy zespołami LKSu Czeluśnica i Polonii Kopotywa przyciągneło dośc duża liczbę
kibiców na stadion w Czelusnicy. Drużyna gospodarzy przystąpiła do meczu bez kontuzjowanych
Stanisława Sypnia oraz Tomasza Zapały.

Początek spotkania zawodnicy Czeluśnicy rozpoczeli bardzo spokojnymi wymianami piłki na własnej
częsci boiska. W 7 min spotkania zawodnika LKSu fauluje gracz z Kopytowej i mamy rzut wolny,
do stałego fragmentu gry podchodzi Tomasz Augustyn i bardzo technicznym strzałem w dolny róg
bramki posyła piłkę, którą odbija bramkarz na miejscu był jednak Wiklowski i na 1:0 pakuje
piłkę do siatki przeciwnika. Kolejny minuty spotkania to bardzo waleczna gra obydwu drużyn,
która jednak nie przekształciła się na klarowne sytuacje podbramkowe. w 38 min spotkania
podaniem prostopałym pomocnik LKSu otworzył drogę do bramki Augustynowi a ten w
sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższa wynik na 2:0. W 42 min spotkania zawodnik
drużyny z Kopytowej z zza 16-stki posłał piłkę w kierunku okienka bramki Czeluśnicy, jednak
na posterunku był Miłosz Biernacki parując piłkę na rzut rożny. W samej końcówce pierwszej
połowy po dośrodkowaniu i strzale głową piłkarza kopytowej piłka wpada do siatki
gospodarzy jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

W drugiej częsci spotkania zawodnicy LKSu bardzo waleczną grą i strzałami z dystansu
stwarzali coraz to lepsze sytucje do podwyższenia wyniku. w 55 min spotkania z ponad
20 metrów uderzył Augustyn i gol 3:0 piłka trafia w boczną siatkę Kopytowej.
Po straconej kolejnej bramce piłkarze Polonii coraz to większą liczbą zawodników próbowali
zaatakować na bramkę Czeluśnicy, jednak bardzo dobrą grą zaprezentowali sie obrońcy LKSu.

W 85 min spotkania Mateusz Marek  bardzo dobrym podaniem otwiera sytuacje sam na sam
Maciejowi Witusikowi i z zimną krwią strzłem pod poprzeczke podwyższa rezultat na 4:0.
Na 5:0 bramkę zdobywa Augustyn, jest to jego 3 bramka w tym spotkaniu, Gratulacje !

Skład: Biernacki - Muzyka, Szurek, Farbaniec, Betlej - Kozicki, Augustyn, Wiewiórski H, Zawisza( Witusik)  - Koszela( Marek), Wiklowski.