Wysokie zwycięstwo u Siebie !

W 8 kolejce sezonu Nasz zespół pokonał drużynę LKSu Moderówka 6:0.

Bramki zdobywali: 1:0 ( samobójcza) 2:0 ( Augustyn) 3:0 ( Koszela karny) 4:0 ( Koszela) 5:0 ( Wiewiórski H) 6:0 ( Wiklowski)

Skład: Biernacki( Kosiek) - Betlej, Szurek, Farbaniec, Muzyka - Kozicki( Mirocha), Wiewiórski H, Zawisza( Witusik), Wiewiórski D( Marek) - Augustyn, Koszela( Wiklowski)

Do meczu z Moderówką Nasz zespół podszedł bez ciągle kontuzjowanych Stanisława Sypnia oraz
Tomasza Zapały.

Początek meczu to całkowita dominacja Naszej drużyny nad przeciwnikiem, w 2 min spotkania Dawid
Zawisza oddał bardzo mocny strzał w kierunku bramki Moderówki jednak na posterunku był
bramkarz gości, w kolejncyh minutach spotkania swoje strzały oddali Tomasz Augustyn, Hubert
Wiewiórski oraz Norbert Koszela jednak piłka nie znalazła drogi do siatki rywali. w około
15 minucie spotkania Dawid Zawisza zmarnował stu procentową okazję do zdobycia bramki.
Następne minuty to dalej dominacja Naszej ekipy zarówno w posiadaniu piłki jak i w strzałach
oddanych w kierunku bramek. W 37 min spotkania z rzutu rożnego dogrywa piłkę Hubert Wiewiórski
a ta spada na głowę przeciwnika i wpada do siatki na 1:0.
Goście mieli bardzo dobrą okazję do wyrównania pod koniec pierwszej częsci spotkania jednak
bardzo nie celnym strzałem posłali piłkę daleko za bramkę strzeżoną przez Miłosza Biernackiego.

W drugiej części spotkania to dalej bardzo dobra gra Naszego zespołu, bardzo duża przewaga w
posiadaniu piłki przekształciła sie w końcu na coraz to lepsze sytuacje pod bramką gości.
W 52 min. spotkania Łukasz Farbaniec bardzo efektownym prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki
Moderówki Tomaszowi Augustynowi a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa bramkę na 2:0.
Goście mieli bardzo dobrą okazję do zdybycia bramki z rzutu rożnego, jednak po strzale głowa
piłka znacznie opuściła pole gry.
W 68 min. meczu piłkę w pole karne dorzuca Dawid Zawisza, i po błędzie bramkarza na 3:0
Norbert Koszela pakuje piłkę do siatki.

W 80 min. spotknia z piłką w pole karne wbiegł wprowadzony
po przerwie Tomasz Mirocha i zostaje zfaulowany przez gracza gości i mamy rzut karny.
Do rzutu karnego podchodzi Norbert Koszela i bardzo pewnym strzałem podwyższa rezultat na 4:0.
Dwie minuty puźniej po efektownym dryblingu w polu karnym na 5:0 strzałem obok słupka
Hubert Wiewiórski pakuje piłke do siatki obok bezradnego bramkarza przyjezdnych.
Na 6:0 strzałem z 16 - stki w 88 min meczu rezultat podwyższa Paweł Wiklowski !