Remis !

Remis !

KS Orzeł Lubla 1:1(1:0) LKS Czeluśnica

1:0 15' - Łukaczyński Marcin                                                                                     1:1  62' - Samborski Kamil

Skład: Biernacki Miłosz - Muzyka Jarosław, Farbaniec Łukasz, Szurek Sebastian, Betlej Tomasz(Witusik Maciej) - Kozicki Piotr(Mirocha Tomasz), Zapała Tomasz, Sabik Szymon, Sypień Stanisław - Samborski Kamil, Augustyn Tomasz.

Nie zbyt dobrze wchodzimy w mecz broniąc się od pierwszej minuty, już w 3 minucie spotkania nasz obrońca zagrywa piłkę ręką w polu karnym i mamy jedynastkę dla drużyny gospodarzy. Do piłki podszedł kapitan  gospodarzy i jego strzał został świetnie obroniony przez Miłosza Biernackiego, wielkie brawa!! W pietnastej minucie spotkania po bardzo dalekim rzucie z autu w pole karne naszej drużyny do bramki głową piłkę kieruje trener Orła Marcin Łukaczyński. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Lubli, nie potrafliśmy zagrozić w żaden sposób ich bramce, jedynie pod koniec pierwszej połowy Tomasz Augustyn po strzale z pola karnego trafia piłką w słupek, a ta odbijając się od bramkarza wychodzi poza pole gry. Początek drugiej połowy to chwilowa dominacja gospodarzy, dopiero w 62 minucie wyrównującą bramkę po bardzo silnym strzale na dalszy słupek zdobywa Kamil Samborski, jest to jego pierwsza bramka w oficjalnym meczu w barwach Czeluśnicy, Gratulacje! Bramka dodaje Naszej drużynie pewności stwarzając coraz to lepsze sytuacje do strzelenia bramki, jednak nie udaje sie zdobyć gola. w ostatniej akcji meczu strzał gracza Lubli ląduje na słupku po czym trafia pod nogi innego kolegi z zespołu ten uderza w sam środek bramki gdzie stał Nasz bramkarz odbijąc piłkę i sędzia zakonczył mecz.